W tej części serwisu znajdziecie Państwo różne przydatne informacje i objaśnienia dotyczące naszych produktów - łóżek i materacy hotelowych. To co dla nas jest oczywiste - standardy, certyfikaty, materiały - jest częstym tematem, pojawiającym się w pytaniach naszych Klientów. Dlatego staramy się te tematy szerzej wyjaśniać i przybliżać Państwu tutaj. Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami na naszym Blogu oraz do przyłączenia się do strony na Facebooku.

Atest Państwowego Zakładu Higieny

Atest Państwowego Zakładu Higieny wydawany jest na podstawie badania produktu przez ekspertów PZH. Jego zadaniem jest poświadczenie iż produkt nie wywiera negatywnego wpływu na zdrowie użytkownika.

Czytaj więcej...

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100

Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Czytaj więcej...