Doskonale znamy się na łóżkach i materacach!

Inwestycja w łóżko to jedna z najlepszych inwestycji w hotelowym biznesie, gdyż wiadomo, że żaden ze sprzętów w hotelu nie jest tak intensywnie eksploatowany jak łóżko.

U nas każdy wie, że każdemu właścicielowi zarówno małego pensjonatu jak i managerowi wielkiego hotelu leży na sercu zapewnienie swoim gościom, obok różnorakich atrakcji, także dobrego snu.

Dobre łóżko to przede wszystkim materac

Rekomendujemy materace hotelowe firmy Relaks, jednego z producentów dzierżących palmę pierwszeństwa na rynku producentów materacy. Oferujemy materace lateksowe, piankowe, bonellowe, z wkładem kokosowym oraz wysokoelastyczne. Każdy materac dopasowujemy do łóżka jakie Państwo już posiadacie lub wybierzecie z nasza pomocą. Wszystkie materace charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz wykonania. Każdy z naszych materacy posiada atesty dopuszczające do sprzedaży na rynku europejskim.

Łóżko w hotelu czy pensjonacie musi być trwałe i estetyczne

Oferujemy łóżka hotelowe Newdesign spełniające standardowe normy, a także te nietypowe, wykonywane na wymiar. W naszej ofercie znajdziecie Państwo łóżka tapicerowane a także drewniane w których zapewniamy szeroką gamę kolorystyczną bejcy. Ramy do materacy oraz stelaże. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów obiciowych, duży wybór kolorów, najnowszy design modeli oraz trwałość podstawy łóżka.