O nas

SENPO istnieje na rynku już ponad 10 lat. Każdy z nas był kiedyś klientem i posiadał swoje własne doświadczenia związane z kupnem, obsługą czy potrzebami rynku. Zebrane doświadczenia naszego zespołu pozwoliły stworzyć grupę ludzi dobrze orientującą się w wymogach klientów.

Zadowolony klient to nasza najwyższej jakości wizytówka, dlatego dbamy o każdego indywidualnie.

Znajomość potrzeb rynkowych doprowadziła do współpracy z najlepszymi producentami materacy. Posiadamy w sprzedaży materace od przodujących na rynku producentów takich jak Janpol, Relaks, Sembella czy Tempur.

Wiemy jak ważna jest fachowa i miła obsługa czy profesjonalna wiedza. Sami, jako klienci cenimy sobie terminowość dostaw i jakość zakupionego produktu. Wszystkie te doznania przekładamy na naszych klientów i obsługujemy ich tak jakbyśmy i my chcieli być być potraktowani w każdym sklepie.

Szacunek dla klientów i ich pieniędzy okazujemy poprzez fachowość, solidność, najwyższą jakość oferowanych produktów, świetnie wyszkolony zespół sprzedawców i profesjonalne doradztwo.

Oferujemy wykonanie materaca czy łóżka według wymiaru jaki zażyczy sobie klient a także gwarantujemy Państwu dostawę w umówionym terminie oraz montaż zakupionego towaru, wykonany przez fachowców.

Zapraszamy do współpracy z nami.
SENPO to gwarancja niskiej ceny i wysokiej jakości.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych serwisów internetowych: Studio Inspiracji oraz Markowe Materace