Materace hotelowe

Materace hotelowe dostępne w Senpo to materace lateksowe, piankowe, bonellowe, z wkładem kokosowym oraz wysokoelastyczne. Każdy materac dopasowujemy do łóżka jakie Państwo już posiadacie lub wybierzecie z nasza pomocą. Wszystkie materace charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz wykonania. Każdy z naszych materacy posiada atesty dopuszczające do sprzedaży na rynku europejskim.

Materac kieszonkowy TFK 500

Featured

Materac hotelowy

Materac hotelowy TFK 500 to siedmiostrefowy materac kieszonkowy z 448 sprężynami (w materacu 100x200cm). Produkt antyalergiczny.

Czytaj więcej...

Materac lateksowy LX 5500 Aqua

Featured

Materac hotelowy

Materac hotelowy LX 5500 Aqua to materac lateksowy z otworami zapewniającymi elastyczność punktową oraz lepszą cyrkulację powietrza. Produkt antyalergiczny.

Czytaj więcej...

Materac piankowy KS 2500 Aqua

Featured

Materac hotelowy

Materac hotelowy KS 2500 Aqua to siedmiostrefowy materac firmy Relaks wykonany z pianki o wysokiej elastyczności. Produkt antyalergiczny.

Czytaj więcej...

Materac sprężynowy BFK 100

Materac hotelowy

Materac hotelowy BFK 100 wykonany z użyciem sprężyn typu bonell z drutu dwukrotnie hartowanego. Produkt antyalergiczny.

Czytaj więcej...

Materac sprężynowy Pullman

Materac hotelowy

Materac hotelowy Pullmann wykonany z użyciem sprężyn typu bonell z drutu dwukrotnie hartowanego. Produkt antyalergiczny.

Czytaj więcej...

Materac z tzw. wanną

Materac hotelowy

Wszystkie materace na ramie drewnianej mogą zostać wykonane w technologii z tzw. wanną.

Czytaj więcej...

Podkategorie

  • Materace hotelowe

    Oferujemy materace lateksowe, piankowe, bonellowe, z wkładem kokosowym oraz wysokoelastyczne. Każdy materac dopasowujemy do łóżka jakie Państwo już posiadacie lub wybierzecie z nasza pomocą. Wszystkie materace charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz wykonania. Każdy z naszych materacy posiada atesty dopuszczające do sprzedaży na rynku europejskim.