Materace Hotelowe - Gwarancja wysokiej jakości i niskiej ceny

Nasza firma nastawiona jest na nieprzeciętnych klientów. Dlatego oferowane przez nas materace i łóżka hotelowe są owocem współpracy z renomowanymi producentami. Dysponujemy bogatą ofertą materacy hotelowych, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz estetycznym wyglądem. Nasze materace bez wątpienia zapewnią zadowolenie Państwa klientów, spędzających noc w hotelu, pensjonacie, ośrodku turystycznym czy też motelu. 

W naszych zasobach posiadamy markowe materace lateksowe, materace piankowe, materace bonellowe, materace z wkładem kokosowym oraz materace wysokoelastyczne. Każdy materac dopasowujemy do łóżka jakie Państwo już posiadacie lub wybierzecie z nasza pomocą. Jeśli potrzeba - wykonamy materace na dowolny wymiar. Wszystkie nasze materace charakteryzują się wysoką jakością materiałów. Każdy z materacy posiada atesty dopuszczające do sprzedaży na rynku europejskim. 

Oferujemy łóżka hotelowe w standardowych rozmiarach a także te nietypowe, wykonywane na wymiar. W naszej ofercie znajdziecie Państwo łóżka tapicerowane a także drewniane harmonizujące z najnowszymi trendami. W propozycji naszych łóżek zapewniamy szeroką gamę kolorystyczną bejcy. Oferujemy wszelkie dodatki, jak ramy do materacy, stelaże, niewidoczne podwieszane pojemniki na pościel. 

Zapewniamy najwyższą jakość materiałów obiciowych, duży wybór kolorów, najnowszy design modeli oraz trwałość podstawy łóżka. Do każdego łóżka zapewniamy dopasowanie odpowiedniego materaca hotelowego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, wzbogaciliśmy naszą ofertę także o meble hotelowe. Szafki, komody oraz stoliki stanowiąc dopełnienie łóżek występują w takiej samej, bardzo bogatej gamie kolorystycznej jak oferowane przez nas łóżka drewniane. 

Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie gdyż pragniemy być postrzegani jako solidny i wiarygodny partner biznesowy. 

Gwarancja wysokiej jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doborze łóżek i materacy dla branży hotelowej oraz wykorzystaniu tylko sprawdzonych pod kątem jakości producentów nasza firma gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Gwarancja niskiej ceny

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie a ceny można negocjować. Jako bezpośredni dystrybutor łóżek i materacy pomijamy wielu pośredników. Dlatego nasze ceny są niskie w porównaniu do konkurencji.

Dostawa i montaż

Łóżka i materace możemy dostarczyć do państwa Hotelu lub pod wskazany adres własnym transportem. Oferujemy także montaż, co sprawia, że nasza usługa jest kompleksowa od początku do końca.

  

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

www.materace-hotelowe.pl