EURO 2012 to przede wszystkim łóżka, łóżka i jeszcze raz łóżka

Cała Polska szykuje się na niezwykłe wydarzenie, które rozpocznie się już 8 czerwca. Jest to największa impreza sportowa w Europie, czyli Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012.

Gościć będziemy nie tylko gwiazdy europejskich boisk, ich trenerów oraz resztę piłkarskiej świty ale i rzesze kibiców z całego świata. Oczywiście, w całym tym zamieszaniu, nie wolno nam zapomnieć o zwyczajnych turystach, którzy przyjadą na letni wypoczynek w czasie trwania rozgrywek o puchar EURO 2012.

Goście hotelowi, takiej rangi jak reprezentanci drużyn, ich fani czy VIP-y, którzy zaszczycą mecze swoją obecnością muszą być przede wszystkim solidnie wyspani.

Piłkarze, gdyż to na ich barkach spoczywa obowiązek godnego reprezentowania swojego kraju na boisku, ale także ich kibice, którzy dają z siebie wszystko dziarsko wspierając swoje drużyny z trybun.

Wszystkim należy zagwarantować dobry sen.

Tak więc EURO 2012 to nie tylko stadiony, autostrady czy lotniska. EURO to przede wszystkim łóżka, łóżka i jeszcze raz łóżka. Wszystkim, którzy przyjadą do Polski na Mistrzostwa trzeba zapewnić noclegi. Ale nie wszystkie miasta są przygotowane na takie tłumy. Z informacji jakie posiadamy, miastami - gospodarzami, z najlepszą bazą hotelową są jak do tej pory Kraków, Gdańsk i Warszawa. Jednak i w innych miastach wybranych przez reprezentacje panuje duży ruch w celu rozszerzenia usług hotelarskich.

Wiele miast, nie tylko tych, które będą gospodarzami, rozszerza swoją bazę hotelową. Nie zostało zbyt wiele czasu, dlatego istotne jest aby wszystko dostarczone było na czas. Z tego powodu warto podjąć współpracę z solidnymi firmami.

SENPO zaprasza do współpracy wszystkich, którzy podjęli wyzwanie i czynią przygotowania do EURO2012. Jeśli wymieniacie Państwo łóżka, materace czy meblujecie pokoje hotelowe od podstaw z nami zdążycie na czas. Nie ma dla nas znaczenia odległość. Warszawa, Opalenica, Sopot czy Jachranka, dotrzemy z zamówionym towarem wszędzie w wyznaczonym terminie.

Dostarczamy wysokiej jakości materace oraz łóżka hotelowe, które także montujemy na miejscu u klienta.

Nie ma dla nas znaczenia czy wyposażamy wielki, pięciogwiazdkowy hotel czy mały pensjonat. Każdy klient dostaje od nas towar z najwyższej półki. Pomożemy Państwu podnieść standard i prestiż hotelu dzięki markowym materacom oraz solidnym łóżkom jakimi dysponujemy.

A jeśli zechcą Państwo dobrać odpowiednie do łóżek stoliki nocne czy kawowe oraz inne, niezbędne meble także przyjdziemy z pomocą.

Jesteśmy solidną firmą, działamy szybko i sprawnie a nasze ceny są konkurencyjne. Posiadamy duże zaplecze magazynowe co powoduje, iż wywiązujemy się terminowo z zamówień. Z naszą pomocą zdążą Państwo wyposażyć swój hotel, pensjonat czy apartament w najlepsze łóżka i materace przed EURO.

Współpraca z SENPO zapewni Państwu i Państwa gościom, spokojny i zdrowy sen nie tylko w trakcie Mistrzostw.

Materace i łóżka od SENPO pochodzą od najlepszych producentów i cechują się wytrzymałością, solidnym wykonaniem i najwyższą jakością.

Firma SENPO jako dystrybutor markowych materacy i komfortowych łóżek tapicerowanych zapewni Państwu terminową dostawę zamówionego towaru. Dowóz do zamawiającego oraz montaż w wyznaczonym miejscu.