Materace kieszeniowe

Aby goście hotelowi byli zadowoleni z usług warto zapewnić im wygodę i odpowiedni odpoczynek podczas snu. Wybierając odpowiedni materac stają Państwo przed dylematem gdyż chodzi tu o zadowolenie klientów ale także o zapewnienie sobie trwałego materaca, który przyniesie również niejaką korzyść finansową.

Materace kieszeniowe posiadają obie zalety. Są bardzo wygodne i trwałe.

W odróżnieniu od materacy bonellowych, zagęszczenie sprężyn jest tu dużo większe. Ilość sprężyn decyduje o elastyczności materaca. Dzięki dużej gęstości sprężyn, materac doskonale podpiera ciało śpiącej osoby zapewniając jej wygodę i przyjemny sen.

Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce co sprawia, że pracują one niezależnie od siebie zapewniając elastyczność punktową. Sprężyny reagują na obciążenie każda z osobna i dlatego doskonale dopasowują się kształtu ciała.

Zamknięcie sprężyn w osobnych woreczkach posiada dodatkową zaletę. Nic nie zakłóci snu Państwa gości gdyż nie usłyszy on pracy uginających się pod jego ciałem sprężyn.

Przestrzeń między kieszonkami dobrze wentyluje materac od wewnątrz dlatego materace kieszeniowe są podłożem bardzo higienicznym. W zależności od dodatkowego wypełnienia, np. włóknem kokosowym, może być on także materacem antyalergicznym. Płyta lateksowa czy pianka to także doskonałe tworzywa podnoszące standard materacy kieszeniowych.

Gęstość wypełnienia sprężynowego oraz umieszczenie ich w kieszonkach zapewnia materacowi długie życie. Ilość sprężyn powoduje długą żywotność materaca gdyż nacisk punkowy rozkłada ciężar śpiącej osoby na wszystkie sprężyny. A to prowadzi do wyrównania eksploatacji na każdym obszarze materaca.

Materace kieszeniowe znajdujące się w ofercie SENPO są najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Cechują je estetyka wykonania oraz wysokojakościowe materiały wykorzystywane do produkcji. SENPO zapewnia Państwu towar z najwyższej półki dzięki czemu mogą Państwo zaoferować to samo swoim klientom.