Materace sprężynowe

Korzystając z usług hotelowych chcemy mieć zapewnioną miłą i sprawną obsługę, schludny, ładnie urządzony pokój a przede wszystkim wygodne łóżko. Główną potrzebą hotelowego gościa jest regenerujący sen. A to zapewni tylko wygodny, higieniczny materac.

Materace sprężynowe, inaczej zwane bonellowymi, to najstarszy typ materaca. Technologia wypełniania materacy sprężynami, stosowana jest do dziś a materace sprężynowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem na rynku.

Dzięki temu, że obciążenie rozkłada się promieniście na sprężynach, materace bonellowe są odpowiednim podłożem do spania tak dla osób o dużej masie ciała jak i o małej. Jest to niezaprzeczalna zaleta jeśli chodzi o materac hotelowy. Doskonale dopasowują się do kształtu ciała reagując na ciężar leżącej na nim osoby.

Sprężyny wykonywane są ze specjalnego stopu, który powoduje iż są one bardzo wytrzymałe, sprężyste oraz odporne na odkształcanie. Na materacu sprężynowym, kręgosłup śpiącej osoby otrzymuje doskonałe podparcie dlatego polecane są one dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa. Sprężystość podnosi komfort snu a materacowi zapewnia długą żywotność.

Przestrzeń pomiędzy sprężynami jest dodatkowym atutem gdyż powoduję znakomitą cyrkulację powietrza. Dzięki temu materace sprężynowe są bardzo higienicznym podłożem do spania.

Rozmieszczenie sprężyn w materacach bonellowych sprawia iż idealnie sprawdzają się przy regulowanych stelażach.

Materace bonellowe posiadają dodatkowe wypełnienia z pianki, lateksu lub włókna kokosowego. Każde z wypełnień z powodu swoich cech szczególnych podnosi jakość materaca. Dodatkową zaletą materacy sprężynowych jest ich niska cena. Co absolutnie nie umniejsza jego zalet.

W hotelach, motelach, pensjonatach czy innych instytucjach nastawionych na zapewnienie nocnej wygody, materace sprężynowe sprawdzają się doskonale. Materac sprężynowy zapewni Państwa gościom wygony sen i zaspokoi ich potrzeby.

Firma SENPO ma na celu zaspokojenie potrzeb swoich klientów. Dlatego we współpracy z czołowymi producentami materacy jest w stanie zapewnić Państwu najlepszą jakość w dobrej cenie.