Materace lateksowe

Gość nocujący w hotelu liczy na wygodne łóżko dlatego wybór odpowiedniego materaca jest jedną z ważniejszych decyzji dokonywanych przez właścicieli hoteli czy pensjonatów.

Hotelowy materac jest narażony na zwiększoną eksploatację z racji użytkowania go przez wiele osób. Goście mają swoje oczekiwania co do nocy spędzonej w wygodnym łóżku. Są to osoby o różnej masie ciała i różnorakich przyzwyczajeniach. Jedni życzą sobie materacy twardych inni wolą miękkie jak puch. Trudno sprostać wymaganiom wszystkich. Dlatego skupmy się na potrzebach właściciela.

Materace lateksowe cechują się wyjątkową trwałością. Długie użytkowanie nie robi im specjalnej krzywdy więc są idealnym wyposażeniem hotelowych łóżek. Dodatkowa zaletą materacy lateksowych jest ich wyjątkowa higieniczność. Roztocza nie lubią lateksu są więc to materace idealne dla alergików.

Pleśnie i grzyby nie lubią suchego podłoża więc nie zagrażają materacom lateksowych gdyż lateks doskonale pochłania wilgoć. Zapewniając swoim gościom higieniczny i zdrowy sen mają Państwo gwarancję ich zadowolenia i powrotu.

Sen na lateksowym materacu zadowoli każdego ponieważ lateks idealnie dopasowuje się do kształtu ciała śpiącej osoby.

Niezależnie od masy ciała czy upodobań materac lateksowy dopasuje się do każdej osoby na nim śpiącej. Dlatego też każdy gość wyśpi się na nim wygodnie i wstanie zadowolony oraz wypoczęty.

SENPO oferuje Państwu zadowalający wybór materacy lateksowych, produkowanych przez czołowych producentów. Materace lateksowe dostępne u nas posiadają także dodatkowe zalety takie jak pokrycia nadające się do prania czy możliwość użytkowania dwustronnego.

Cechy te są bardzo istotne jeśli chcecie aby Wasze materace cieszyły się długim życiem i dbały o renomę hotelu.