Materace piankowe

Niewygoda podczas snu może powodować, że Państwa goście będą uskarżać się na problemy z nocnym wypoczynkiem. Nocne kłopoty uniemożliwiają aktywne funkcjonowanie za dnia. A dzień obfitujący w awarie spowodowane niewyspaniem znów nie daje zasnąć.

Niezwykle ważne jest zapewnienie higienicznego i wygodnego snu Państwa gościom. Zaowocuje to pełnią zapału do korzystania z innych, dziennych uciech. Zdrowo przespaną nocy zapewni zaś wygodny materac piankowy.

Najwygodniejsze materace to materace wypełnione pianką. W zależności od rodzaju i grubości pianki oraz stosowanego w tego typu materacach systemu nacięć, materac jest miękki, twardy lub średnio twardy.

Najczęściej używana do wypełniania materacy jest pianka poliuretanowa. Pianka, dzięki swej budowie jest materiałem o doskonałej cyrkulacyjności. Otworki jakie ją wentylują sprawiają, że pianka jest odporna na działanie pleśni i grzybów.

Materace wypełnione wysokoelastyczną pianką poliuretanową są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz charakteryzują się elastycznością niezbędną do wygodnego spania. Z powodu dużej sprężystości idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Nie odkształcają się a co za tym idzie są bardzo odporne na ciężar spoczywającej na nich osoby. Docenią je osoby cierpiące na schorzenia kręgosłupa.

Dodatkowe wypełnienie w postaci płyt lateksowych wspomaga wytrzymałość materaca. Lateks jest materiałem antyalergicznym i długowiecznym dlatego materace piankowe wyposażone w płytę lateksową są doskonałym podłożem do spania dla alergików.

Doskonałym wręcz dopełnieniem materacy piankowych jest kokos. Płyty kokosowe umieszczone w materacach piankowych sprawiają że materac jest twardy i wytrzymały. Włókno kokosowe jest najbezpieczniejszym, nieuczulającym materiałem. Największym powodzeniem cieszą się właśnie materace piankowe z płytą kokosową. Pianka i kokos są również głównym budulcem materacy dla dzieci.

SENPO oferuje państwu szeroki wachlarz materacy piankowych, sprowadzanych od czołowych producentów materacy.

Materac piankowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort nocnego wypoczynku a więc jest idealnym materacem aby Państwa goście odpowiednio wypoczęli i chwalili sobie wypoczynek polecając Państwa łózka innym.