Na naszym blogu znajdziecie Państwo różne informacje i ciekawostki oraz przydatne informacje, takie jak np. szczegółowe opisy tworzyw z jakich zbudowane są materace hotelowe. Tutaj objaśniamy na czym polegają różnice pomiędzy wypełnieniami materacy czy też dlaczego materac jest twardy lub miękki. Żywimy nadzieję, że dzięki informacjom umieszczonym na blogu łatwiej będzie Państwu dokonać wyboru odpowiedniego materaca czy łóżka. Uzupełnieniem naszego bloga jest informacyjna sekcja Zobacz także

Materace Hotelowe - Gwarancja wysokiej jakości i niskiej ceny

Nasza firma nastawiona jest na nieprzeciętnych klientów. Dlatego oferowane przez nas materace i łóżka hotelowe są owocem współpracy z renomowanymi producentami. Dysponujemy bogatą ofertą materacy hotelowych, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz estetycznym wyglądem. Nasze materace bez wątpienia zapewnią zadowolenie Państwa klientów, spędzających noc w hotelu, pensjonacie, ośrodku turystycznym czy też motelu. 

Czytaj więcej...

EURO 2012 to przede wszystkim łóżka, łóżka i jeszcze raz łóżka

Cała Polska szykuje się na niezwykłe wydarzenie, które rozpocznie się już 8 czerwca. Jest to największa impreza sportowa w Europie, czyli Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012.

Gościć będziemy nie tylko gwiazdy europejskich boisk, ich trenerów oraz resztę piłkarskiej świty ale i rzesze kibiców z całego świata. Oczywiście, w całym tym zamieszaniu, nie wolno nam zapomnieć o zwyczajnych turystach, którzy przyjadą na letni wypoczynek w czasie trwania rozgrywek o puchar EURO 2012.

Czytaj więcej...

Materace kieszeniowe

Aby goście hotelowi byli zadowoleni z usług warto zapewnić im wygodę i odpowiedni odpoczynek podczas snu. Wybierając odpowiedni materac stają Państwo przed dylematem gdyż chodzi tu o zadowolenie klientów ale także o zapewnienie sobie trwałego materaca, który przyniesie również niejaką korzyść finansową.

Czytaj więcej...

Materace sprężynowe

Korzystając z usług hotelowych chcemy mieć zapewnioną miłą i sprawną obsługę, schludny, ładnie urządzony pokój a przede wszystkim wygodne łóżko. Główną potrzebą hotelowego gościa jest regenerujący sen. A to zapewni tylko wygodny, higieniczny materac.

Czytaj więcej...

Materace lateksowe

Gość nocujący w hotelu liczy na wygodne łóżko dlatego wybór odpowiedniego materaca jest jedną z ważniejszych decyzji dokonywanych przez właścicieli hoteli czy pensjonatów.

Czytaj więcej...

Materace piankowe

Niewygoda podczas snu może powodować, że Państwa goście będą uskarżać się na problemy z nocnym wypoczynkiem. Nocne kłopoty uniemożliwiają aktywne funkcjonowanie za dnia. A dzień obfitujący w awarie spowodowane niewyspaniem znów nie daje zasnąć.

Czytaj więcej...